PULTUS X60 10m x 6m

 

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?
JAKIE SĄ ZALETY SCEN MOBILNYCH?

MOBILNOŚĆ - Sceny mobilne możesz łatwo przetransportować i zainstalować na różnych miejscach, co umożliwia organizację wydarzeń w różnych lokalizacjach.

ELASTYCZNOŚĆ – Każdą ze scen możesz rozłożyć w różnych wymiarach i dostosować do potrzeb danego wydarzenia.

ŁATWOŚĆ KORZYSTANIA – Dzięki przemyślanej konstrukcji sceny mobilne są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy krótkie przeszkolenie, byś mógł zacząć z niej korzystać.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – Scena mobilna jest zawsze gotowa do użycia, do jej rozłożenia i demontażu potrzebujesz wielokrotnie mniej czasu niż w przypadku tradycyjnych scen.

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW – Scena mobilna pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach transportu, magazynowania oraz obsługi. Cały osprzęt możesz transportować na scenie, nie potrzebujesz magazynu, a do jej obsługi wystarczy zaledwie 1 osoba.

BEZPIECZEŃSTWO - Sceny mobilne są bezpieczne, a ich konstrukcja spełnia normy bezpieczeństwa i wytrzymałości. Potwierdzają to atesty i obliczenia statyczne.

PROFESJONALIZM – Dzięki trwałej konstrukcji i łatwości obsługi jeszcze szybciej obsłużysz każdą imprezę oraz sprostasz wymaganiom najbardziej wymagających klientów.